SVÁŘEČ KOVŮ POTRUBÁŘ

  • Liberec

Pracovní místo ( SVÁŘEČ KOVŮ POTRUBÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Montér - svářeč/potrubář - pružná pracovní doba, od 25 000, minimálně střední odborné
Náplň práce:
- montáže potrubních rozvodů a energetických celků
Požadujeme:
- praxe 3 roky
- svářečský průkaz podmínkou TiG/obalená elektroda
- čtení výkresové dokumentace,
- samostatnost, flexibilita
- ŘP sk. B - podmínkou, C a E výhodou
- zkušenosti s prací ve výškách a na pracovních plošinách,
- průkaz na VZV/Jeřábnické zkoušky výhodou
- znalost AJ/NJ výhodou
Nabízíme:
- pružná pracovní doba
- pravidelná valorizace platu
- možnost práce na dobu neurčitou
- práce v české společnosti
- roční odměny při splnění hospodářského výsledku
- odborná školení a kurzy pro zvýšení odbornosti
- bonus za nulovou absenci
- účast na zajímavých projektech
- práce s unikátním moderním vybavením - hydraulické zvedací systémy do 160 t, halové jeřáby od 25 t do 65 t
Volné místo svářeč kovů potrubář pro lokalitu Liberec.