sociální pracovník/pracovník v sociálních službách

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( sociální pracovník/pracovník v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Farní charita Jindřichův Hradec hledá sociálního pracovníka/pracovníka v sociálních službách na DPP pro Noclehárnu sv. Antonína pro nárazové záskoky za dovolenou či nemoc pracovníků v přímé péči.
POPIS PRACOVNÍ POZICE:
- Sociální pracovník/pracovník v sociálních službách pro Noclehárnu sv. Antonína - na DPP
- Pracovní doba: 20:00-8:00 (dvanácti hodinová pracovní doba)
- Sociální práce s muži bez přístřeší
NABÍZÍME:
- Možnost občasného přivýdělku (90Kč/h)
- Smysluplnou práci v příjemném kolektivu
- Možnost profesního růstu
- Pravidelnou supervizi
POŽADUJEME:
- sociální vzdělání nutné pro výkon sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách (dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách)
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- znalosti systému sociálního zabezpečení, sociálního pojištění
- osobnostní zralost
- komunikační schopnost, schopnost empatie, asertivity, časovou flexibilitu
- znalost práce na PC (Microsoft Office aj.)
- ochotu dále se vzdělávat
- akceptace křesťanských hodnot
- zkušenosti práce s cílovou skupinou výhodou
- vhodné i pro studenty
Své strukturované životopisy zasílejte průběžně na email: karolina.pichova@jhradec.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Volné místo sociální pracovník/pracovník v sociálních službách pro lokalitu Jindřichův Hradec.