ZdravýPodnik s.r.o.

Fyzioterapeut/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Ladova č.p. 389/10, Olomouc.
Práce obsahuje péči o pohybovou soustavu člověka, poradenství v
kompenzaci práce u montážních linek, PC, diagnostika rizik pracovního místa z pohledu
fyzioterapeuta.
Zam. výhody: V případě větší spolupráce: firemní notebook/mobil, pracovní automobil, proplacené odborné kurzy.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo fyzioterapeut/ka pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Fyzioterapeut/ka

Minimální požadavky vzdělání: Vyšší odborné
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: ZdravýPodnik s.r.o.
Ulice: Ladova 389
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Tomáš Mixa
E-mail: tomas.mixa@zdravypodnik.cz
Telefon: +420 736 166 088

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZdravýPodnik s.r.o.