ASISTENT/-KA ADVOKÁTA A INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA ADVOKÁTA A INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Náplň práce: správa běžících insolvenčních řízení; kontrola správnosti prováděných srážek z příjmů; kontrola běžících splátkových kalendářů; implementace změn ve splátkových kalendářích; písemná komunikace se soudy a účastníky řízení
- Požadujeme: zodpovědný, velmi pečlivý; schopný rychle a správně řešit jednoduché matematické úkony; se schopností výborně porozumět psanému slovu, vyhodnotit jeho obsah a patřičně na něj zareagovat; na uživatelské úrovni perfektně ovládat běžně užívaný kancelářský software a internet, SŠ vzdělání s maturitou
- Nabízíme: práci v nových kancelářských prostorách v centru Hradce Králové; prima kolektiv; pevnou pracovní dobu; sick days; možnost práce na zkrácený úvazek; po zapracování pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Pozice vhodná: i pro absolventy/-ky; předchozí praxe není nutná

- Pokud Vás nabízená pracovní pozice zaujala, nejpozději do 30.11.2018 nám na email vyberko@hkadvokati.cz zašlete Váš životopis a motivační dopis se stručným uvedením toho, proč byste rádi pracovali právě u nás
- Více o nás najdete na www.hkadvokati.cz
Volné místo asistent/-ka advokáta a insolvenčního správce pro lokalitu Hradec Králové.