Samostatná mzdová účetní

  • Rýmařov

Pracovní místo ( Samostatná mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Tř. Hrdinů 1327/59, Rýmařov
Hledáme do svého kolektivu v Rýmařově kolegu (kolegyni) na pozici:

Samostatná mzdová účetní - administrativní pracovník

náplň práce:
- příprava výplat zaměstnanců podniku včetně výpočtu daní, sociálního a zdravotního pojištění a dalších nutných údajů,
- vydávání potvrzení zaměstnancům o dosaženém příjmu apod.,
- roční zúčtování daně z příjmu, předstihová řízení a žádosti o penze, ELDP,
- komunikace s příslušnými úřady v otázkách mezd, pojištění a daní,
- sledování legislativních změn, týkajících se mzdové problematiky,
- vedení personální administrativy a dalších s tím souvisejících činností,

požadujeme:
- minimálně středoškolské vzdělání,
- znalost účetnictví a souvisejících daňových zákonů, praxi v oboru,
- uživatelská znalost balíčku MS Office, Excel na velmi dobré úrovni,
- samostatnost, zodpovědnost a pečlivost,

nabízíme:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr a plný pracovní úvazek,
- 1směnný provoz, pracovní poměr na dobu neurčitou,
- odpovídající platové ohodnocení 18.000,- až 25.000,-Kč,

Životopisy posílejte na e-mail: radek.krvac@styrogroup.cz, tel.: 725 220 004, vybraní uchazeči budou osloveni a pozváni k osobnímu pohovoru.
Z : 19.11.2018
Volné místo samostatná mzdová účetní pro lokalitu Rýmařov.