PRACOVNÍK QS - INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

  • Velké Meziříčí

Pracovní místo ( PRACOVNÍK QS - INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: řešení zákaznických neshod, vyřizování reklamací, využívání nástrojů kvality (8D Report, 5Why, Ishikawa, spolupráce na FMEA procesu), spolupráce na procesu udržování systémů kvality, aktivní komunikace uvnitř firmy i směrem ven k zákazníkovi, cestování za zákazníky v rámci ČR i zahraničí.
Požadujeme: vzdělání střední odborné (v technickém směru výhodou), komunikativní znalost AJ podmínkou, praxe ve strojírenství či automobilovém průmyslu výhodou, znalost ČSN EN ISO 9001, IATF 16949 a ČSN EN ISO 14 001 výhodou, komunikační dovednosti, systematičnost, samostatnost, flexibilita, spolehlivost.
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní společnosti, mzda dohodou dle znalostí a zkušeností, firemní benefity (příspěvek na dopravu, PP a ŽP, stravenky, závodní stravování, cafeterie a další).
První kontakt telefonicky 8,00 - 15,00 nebo emailem
Volné místo pracovník qs - inženýr zákaznické kvality pro lokalitu Velké Meziříčí.