Mzdová/ý účetní a personalista

  • Brno

Pracovní místo ( Mzdová/ý účetní a personalista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy posílat na e-mail: eva.novotna@esb-bez.cz
Nástup možný IHNED

Náplň práce:
- Výpočet mezd v systému VEMA
- Vyúčtování daně zaměstnanců
- Roční vyúčtování daně ze závislé činnosti a srážkové daně
- ELDP
- Komunikace s orgány státní správy
- Mzdové reporty - práce s Excelem
- Výkaz zaměstnávání povinného podílu OZP
- Organizace a evidence lékařských prohlídek
- Organizace a evidence odborného vzdělávání zaměstnanců
- Organizace výběrových řízení na neobsazené pozice
- Příprava dokumentů souvisejících se vznikem a ukončením pracovního poměru

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
- 5 let praxe na obdobné pozici
- znalost MS Office
- znalost mzdového a personálního systému VEMA výhodou
- znalost anglického nebo ruského jazyka výhodou

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- rodiče dětí do 15 let další 2 dny dovolené navíc
- odměny u příležitosti životního nebo pracovního jubilea
- příspěvek na doplňkové penzijní spoření
- zvýhodněné závodní stravování v místě pracoviště
- výborná dopravní dostupnost
Volné místo mzdová/ý účetní a personalista pro lokalitu Brno.