vedoucí pečovatelské služby

  • Blatná

Pracovní místo ( vedoucí pečovatelské služby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce:
Vedoucí terénní a ambulantní sociální služby, sociální pracovník v pečovatelské
službě
Místo výkonu práce: Dům s pečovatelskou službou, Tyršova 436, Blatná 388 01, domácnosti uživatelů
v ORP Blatná, Domov pro seniory Blatná, tř. T. G. Masaryka 272, Blatná, 388 01
Předpokládaný termín nástupu: 01.12. 2018 nebo po vzájemné domluvě
Pracovní poměr:
HPP na dobu určitou (zástup za MD a RD), pracovní doba v pružném pracovním režimu v úvazku 1,00
Pracovní náplň:
- Organizování, odborné a ekonomické zajišťování pečovatelské služby
- Sociálně právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociálních službách
terénní a ambulantní péče
- Zpracování metodiky, organizování a zajišťování přímé obslužné péče a základní výchovné nepedagogické činnosti v rámci provádění prací související s přípravou těchto procesů

Požadavky:
- Minimálně vyšší odborné vzdělání ukončené státní zkouškou v oboru sociální pracovník
- Řidičský průkaz skupiny B
- Trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- Dobré organizační schopnosti
- Empatie, flexibilita, dobré komunikační schopnosti
Platové zařazení:
- Odměňování na základě zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce, v platném znění a podle § 5 odst. 3 nařízení vlády 564/2006 Sb., v platném znění
- Platové ohodnocení v rozpětí 10. třídy

Přihlášku předložte pouze v písemné formě s tímto obsahem:
- Jméno, příjmení
- Datum a místo narození
- Místo trvalého pobytu
- Telefon, e-mail
- Strukturovaný životopis
- Výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- Ověřenou kopii dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání
Na obálku uveďte: Adre