Provozní elektrikář

  • Bruntál

Pracovní místo ( Provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál
Náplň práce, okruh činností:
- provádění instalace elektrotechnických zařízení dle výkresové dokumentace
- odstraňování závad na elektrotechnických zařízeních
- provádění prohlídek a oprav na základě vypracovaných plánů
- činnosti spojené s běžnou údržbou budov

Požadujeme:
- min. stupeň vzdělání - vyučení v oboru elektro
- činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., min. § 6
- slaboproud výhodou
- ŘP skup. B

Nabízíme:
- zajímavá a perspektivní práce pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- důkladné odborné zaučení
- příjemné, nové, moderní pracovní prostředí
- kolektiv příjemných spolupracovníků
- práce ve dvousměnném pracovním režimu

Uváděna mzda je včetně 25% prémii.

Zaměstnanecké výhody:
profesní růst, odborná školení, zajímavé platové ohodnocení, poskytování všech příplatků a mzdových zvýhodnění plynoucích z dvousměnného pracovního režimu, prémie ve výši až 25%, roční nárok dovolené v délce 20 dnů - po roce nárok na 5. týden dovolené, závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55%,

Hlásit se na e - mail hellebrand@linaset.cz nebo osobně na adrese Bruntál, Polní 1
Z : 16.11.2018
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Bruntál.