ASISTENT /ka SALES & MARKETING

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( ASISTENT /ka SALES & MARKETING ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Imperial Karlovy Vary a. s., významná česká lázeňská hotelová společnost hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici:

Požadujeme:
* středoškolské vzdělání s maturitou
* práce na PC (pokročilá úroveň - Outlook, Word, Excel)
* základní znalost NJ, nebo RJ či AJ
* příjemný vzhled a vystupování
* organizační schopnosti, komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, diskrétnost

Pracovní náplň:
* administrativní podpora úseku Sales and Marketing
* spolupráce s obchodními partnery dle pokynů nadřízeného

Nabízíme:
* zajímavé mzdové ohodnocení, placené zdravotní volno
* personální obědy za 15,- Kč
* zaměstnanecké benefity (např. Multisport karta multisport.cz, zvýhodněné mobilní volání O2 Family www.o2family.cz, zaměstnanecké plavání zdarma, slevy na produkty a služby partnerů a mnohé další..)
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* přátelský kolektiv
* možnost dalšího profesního vzdělávání

Místo výkonu práce: Spa Resort Sanssouci https://www.spa-resort-sanssouci.cz/cz,

Kontakt: Senior Sales and Marketing Manager, 353206416, HR@imperial-group.cz
Volné místo asistent /ka sales & marketing pro lokalitu Karlovy Vary.