PROVOZNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE

  • Brno

Pracovní místo ( PROVOZNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PROVOZNÍ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE

Pracovní doba:
12-ti hod směny, směnnost krátký a dlouhý týden, 7:30 - 19:00 max. hod.
Tj. střídání 1 týden - středa, čtvrtek. 2 týden - pondělí, úterý, pátek až neděle.

PPROČ PRACOVAT PRO NÁS ? NABÍZÍME...
- dlouhodobou, stabilní a jistou práci s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
- bohatý balíček zaměstnaneckých benefitů
- podporu a pomoc při zapracování

JE TO PRÁCE, PRO TOHO, KDO...
- se administrativní práce nebojí, má s ní zkušenosti
- umí pracovat s PC
- je časové flexibilní
- je odolný vůči stresu a rutině

CO BUDETE DĚLAT ? BUDETE....
- zajišťovat administrativní činnosti spojené s provozem skladu
- doplňovat data a dokumenty do IS
- evidovat zboží v systému, spravovat data, kontrolovat data

Oslovila Vás naše pracovní nabídka?

Zašlete Váš životopis na email: zamestnani@hortim.cz nebo volejte na tel. číslo 601 127 174.

PODÍVEJTE SE NA NÁS:
www.youtube.com – video „Vítej v týmu“
www.hortim.cz/cz/kariera/

Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh.
Volné místo provozní administrativní pracovník/ce pro lokalitu Brno.