Chemik organické analýzy

  • Teplice

Pracovní místo ( Chemik organické analýzy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ PO DOHODĚ
PP je po dobu mateřské a rodičovské dovolené
Zaměstnanec na této pozici
Provádí samostatné práce od vyzvednutí vzorků na příjmu až po zápis neměřených hodnot do laboratorního systému, včetně předúpravy vzorků, provádění vlastních rozborů a uživatelského servisu a údržby přístrojového vybavení
Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru (analytické) chemie, instrumentální analýzy apod., popřípadě ÚSO se zaměřením na chemii
Schopnost práce na PC včetně práce se SW k analyzátorům
Znalost anglického jazyka, schopnost samostudia odborných publikací v anglickém jazyce
Schopnost samostatné práce, spolehlivost, komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup
Praxe v analytické laboratoři výhodou
Předpokládaný nástup 1.1.2019 nebo dohodou
Nabízíme:
Zajímavou práci v moderním prostředí stabilní a ekonomicky silné společnosti
Práci v moderně vybavené laboratoři se zavedeným systémem jakosti
Širokou nabídku zaměstnaneckých benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, dotované stravování, firemní tarify, příspěvek na rekreaci, kulturu sport, apod.)
Motivující finanční ohodnocení
Možnost získání nových zkušeností a odborný růst, podporu v dalším vzdělávání
V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.
Volné místo chemik organické analýzy pro lokalitu Teplice.