Prodavač/ ka v obchodě se zdravou výživou

  • Varnsdorf

Pracovní místo ( Prodavač/ ka v obchodě se zdravou výživou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: Slušné vystupování, proklientský přístup, zájem o zdravý životní styl.
Nálň práce : Komunikace se zákazníky, vystavování zboží, drobná administrativní práce - inventury, objednávky, práce s kasou a skladovým systémem, balení zboží pro e-shop..
Prodej v obchodu se zdravými produkty. Pracovní doba PO-PÁ 9-18 hod. Týden práce, týden volno. Vše je na domluvě.
Nabízíme: přátelský přístup, mzda 10 000,- za 10 dní práce, školení, další vzdělávání.
Více informací podám při výběrovém řízení osobně. Životopisy s fotografií a nadpisem Prodavač, prosím zasílejte na info@emavik.cz
Více informací podám při výběrovém řízení osobně. Životopisy s fotografií prosím zasílejte na info@emavik.cz
Volné místo prodavač/ ka v obchodě se zdravou výživou pro lokalitu Varnsdorf.