PRODEJCE NOVÝCH VOZIDEL

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( PRODEJCE NOVÝCH VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: e-mailem
Společnost AUTOBOND GROUP a.s., autorizovaný dealer značky KIA,NISSAN,MITSUBISHI přijme prodejce nových vozidel:

Náplň práce:
-prezentace a prodej vozů, odborné poradenství při prodeji vozů,
-jednání se zákazníky a předváděcí jízdy s vozy, sjednávání úvěru,
-leasingu a pojištění,
-tvorba nabídek a přímé oslovování zákazníka
administrativní činnost spojená s prodejem
zákaznický servis v průběhu celého procesu prodeje vozu,
-rozvoj obchodních vztahů s novými i stávajícími klienty a VIP partnery

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání ukončené maturitní zkouškou
praxe v automobilové oblasti výhodou
znalost práce na PC (MS Office)
profesionální vystupování a příjemný vzhled
výborné obchodní a komunikativní schopnosti
spolehlivost, samostatnost, loajalitu, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu,orientace na výsledek, čistý trestní rejstřík, řid. průkaz B

Nabízíme:
perspektivní a zajímavou práci
motivující finanční ohodnocení odpovídající zkušenostem a výkonům
zázemí silné a prosperující společnosti
možnost dalšího osobního a profesního vzdělávání
příspěvky na stravování

V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s Vaší fotografií na : tomas.klesa@autobond.cz
Volné místo prodejce nových vozidel pro lokalitu Karlovy Vary.