Vrátný(á) / Informátor(ka) - OZP, OZZ výhodou

  • Brno

Pracovní místo ( Vrátný(á) / Informátor(ka) - OZP, OZZ výhodou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle 730 156 770 nebo zašlete svůj životopis na e-mail: iveta.kucova@agpplus.cz
AGP PLUS SERVICE s.r.o. nabízí volné pracovní místo na výše uvedenou pozici na hlavní pracovní poměr na zkrácený úvazek (HPP), nebo na dohodu o provedení práce (DPP).
Místo výkonu práce: Technologický Park, a.s. Brno, Podnikatelská 2956/6, 612 00 Brno.
Nástup: 1.12.2018

Náplň práce:
- obsluha EZS + EPS
- klíčový režim
- zapisování návštěv
- kontrola objektu, obchůzky v areálu objektu.

Nabízíme:
Mzda: 96,00 Kč/hod. + osobní ohodnocení + stravenky v nominální hodnotě 60,00 Kč.
Pracovní doba: nepřetržitý provoz 6:00 - 18:00 a 18:00 - 6:00 hod.

Požadujeme: bezúhonnost (čistý výpis z RT).
Volné místo vrátný(á) / informátor(ka) - ozp, ozz výhodou pro lokalitu Brno.