Technik kvality

  • Prachatice

Pracovní místo ( Technik kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Vaší náplní práce bude:
Zajištění plynulého průběhu zpracovaných zakázek
Zastavení neshodného materiálu a produktů, provedení následných opatření
Zpracování a sledování reklamací včetně proškolení pracovníků
Správa sběrné karty chyb + vystavení podkladů pro NCR REPORT
Soustavná realizace procesu neustálého zlepšování
Součást řetězce při řešení zastavených zakázek
Rozpoznávání nedostatků ve výrobě a jejich odstraňování
Správa PDCA reportu + vyhodnocení chybovosti

.Požadujeme:
SŠ vzdělání s maturitou
Komunikativní znalost NJ nebo AJ
Znalost práce na PC ( MS- Office: Word, Excel)
Rozhodnost, trpělivost, odolnost vůči stresovým situacím, schopnost pracovat v týmu, ochota učit se novým věcem.

Nabízíme:
o Práci ve stabilní a trvale se rozvíjející mezinárodní společnosti
o Odpovídající finanční ohodnocení
o Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy/jazykové kurzy AJ,NJ
o Zaměstnanecké benefity : 27 dní dovolené, vánoční prémie, příspěvek na dojíždění, přítomnostní prémie, příspěvek na penzijní spoření, prémie za export, závodní stravování, roční příspěvek na brýle…
o Náborový příspěvek 20.000,- Kč
o Dvousměnný provoz
o Možnost nástupu: ihned

Zájemci o tuto pozici nás mohou kontaktovat:
Lucie Novotná, lucie.novotna@reinfurt.cz,
telefon: 380 601 039,725 110 166
Volné místo technik kvality pro lokalitu Prachatice.