Všeobecná nebo praktická sestra

  • Čáslav

Pracovní místo ( Všeobecná nebo praktická sestra ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zdravotní sestra - poskytuje zdravotní péči v souladu s právními předpisy a standardy. Poskytuje základní ošetřovatelskou péči, spolupracuje na tvorbě a provádění ošetřovatelského plánu pacientů s Alzheimerovou chorobou.
Co vás čeká: samostatná práce nelékařského pracovníka v týmu profesionálních a zkušených zaměstnanců stabilní společnosti, viz www.alzheimercentrum.cz .
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: kvalifikaci v oboru zdravotnictví podmínkou - Střední zdravotnická nebo Vyšší odborná zdravotnická škola nebo vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotnictví, spolehlivost, trpělivost, laskavost, pečlivost, empatii, schopnost samostatně pracovat a rozhodnout se. Umění pozorovat příznaky a projevy demence u klientů společnosti a vyvodit z nich správný ošetřovatelský postup.
Výhodou bude, pokud budete umět: zkušenost s péči o seniory (ev. o seniory s demencí či na psychiatrii), znalost práce s PC…
Co vám můžeme nabídnout: motivující mzdové ohodnocení, nástupní plat všeobecná sestra 27.000,- Kč plus příplatky, praktická sestra 23.000,- Kč plus příplatky, seniorský mzdový postup, náborový příspěvek 10.000,-Kč, zajímavou práci ve spolupráci se zkušenými odborníky, zázemí silné a rostoucí společnosti, která poskytuje kvalitní a profesionální péči o seniory, možnost dalšího vzdělávání, přátelský, vstřícný a profesionální kolektiv
Zaměstnanecké výhody: dotované obědy za 15,-Kč, zaměstnanecké benefity (příspěvky na rekondiční služby atd.), 5 týdnů dovolenéŽivotopisy zasílejte výhradně e-mailem na vrchni.filipov@alzheimercentrum.cz. Případný telefonní kontakt je možný v pracov