ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA PRO KLINICKOU BIOLOGII

  • Jičín

Pracovní místo ( ZDRAVOTNÍ LABORANT/-KA PRO KLINICKOU BIOLOGII ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, Jičín, nebo na email personal@nemjc.cz.

Nabízíme:
- adekvátní pracovní a platové podmínky,
- plný nebo částečný úvazek dle dohody,
- týden dovolené navíc,
- podporu profesního růstu a vzdělávání,
- možnost ubytování,
- dotované stravování,
- benefitní karty v hodnotě 2.000,- ročně,
- benefitní telefonní čísla se zvýhodněným voláním pro zaměstnance a jejich rodinu,
- příspěvek na důchodové nebo životní pojištění až 600,- Kč/měs.,
- možnost výkonnostních i mimořádných odměn.

Požadavky:
- nepřetržitý směnný provoz,
- odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění,
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost.

DATUM NÁSTUPU IHNED NEBO DLE DOHODY
Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.
Volné místo zdravotní laborant/-ka pro klinickou biologii pro lokalitu Jičín.