REFERENT/-KA FINANČNÍHO ODBORU MĚSTSKÉHO ÚŘADU NOVÁ PAKA - HLAVNÍ ÚČETNÍ

  • Nová Paka

Pracovní místo ( REFERENT/-KA FINANČNÍHO ODBORU MĚSTSKÉHO ÚŘADU NOVÁ PAKA - HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu kontaktujte pí. Ing. Květuši Podlipnou na telefonním čísle: 493 760 140

Město Nová Paka
dle § 7 odst. 3 zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků a změně některých zákonů, v platném znění (dále jen zákon 312/2002 Sb.)
vyhlašuje výběrové řízení
na obsazení místa: referent finančního odboru MěÚ Nová Paka - hlavní účetní
pracovní náplň:
Komplexní samostatné vedení účetnictví účetní jednotky. Účtování o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech, o výsledku hospodaření včetně sestavování účetních závěrek a vedení účetních knih (hlavní knihy, knihy analytické evidence, jejich otevírání a uzavírání), zpracování cestovních příkazů, kontrola účetních okruhů, rozborová činnost

pracovní poměr: na dobu neurčitou
I. Základní předpoklady uchazečů:
a) státní občanství ČR, popř. cizí státní příslušník s trvalým pobytem v České republice
b) způsobilost k právním úkonům
c) bezúhonnost

II. Kvalifikační požadavky:
- min. střední vzdělání ukončené maturitní zkouškou, ekonomického směru, nebo
- vyšší odborné vzdělání ekonomického směru, popř. vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
vítána praxe na pozici účetní/ho

III. Další požadavky zaměstnavatele:
a) znalost zákona č. 563/1991 Sb., o účetnictví, v platném znění
b) znalost problematiky hospodaření ÚSC (v oblasti účetnictví, rozpočtu, daní apod.)
c) uživatelská znalost práce s výpočetní technikou (Word, Exel, Internet…)
d) samostatnost, spolehlivost, odpovědnost
e) ochotu se dále vzdělávat
výhodou:
f) znalost