Všestranný údržbář, elektrikář, instalatér Brno

  • Brno

Pracovní místo ( Všestranný údržbář, elektrikář, instalatér Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nutně si předem domluvit schůzku se zaměstnavatelem telefonicky 8-14 nebo e-mailem: kolackova@sezev-facility.cz
Přijmeme do trvalého pracovního poměru všestranného provozního údržbáře (elektro, zednictví, instalatérství).
Nástup 1.1.2019
Nabízíme velmi různorodou práci pro šikovného pracovníka, který má zkušenosti z více oborů jako je stavebnictví, od obkládání po malířství, elektrikářské práce odbornějšího charakteru, běžné instalatérské činnosti dle aktuální situace.

Náplň práce
Údržba veškerých technologií objektu
Elektrikářské práce
Instalatérské práce
Zednické a obkladačské práce
Běžné údržbářské práce a opravy
Elektrotechnické vzdělání - vyhláška 50 §6

Požadujeme
SOU/SŠ v oboru elektro, stavebnictví
ŘP. Sk B
Praxi minimálně 5 let
Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme
Zázemí stabilní společnosti
Služební telefon
Služební automobil
Příjemný a přátelský kolektiv
Různorodou tvůrčí činnost
Volné místo všestranný údržbář, elektrikář, instalatér brno pro lokalitu Brno.