Provozní elektrikář, řidič

  • Pelhřimov

Pracovní náplň

Požadujeme: osvědčení o odborné způsobilosti z vyhlášky č. 50/ 1978 Sb., dobré pracovní nasazení, odpovědnost, aktivní a tvůrčí přístup k práci, výhodou práce s plošinou.

Nabízíme: platové ohodnocení dle platových tabulek, garantovaný výplatní termín, příspěvek na závodní stravování, nástup dle dohody.

Přihlášku s životopisem zašlete na výše uvedenou adresu, e-mailem nebo osobně pan Záběhlík - sekretariát ředitele nebo paní Mikolášková - personální účetní (tel.: 724782821). Uzávěrka přihlášek proběhne dne 7.12.2018.
Volné místo provozní elektrikář, řidič pro lokalitu Pelhřimov.

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - profesní průkaz řidiče

Nabízíme

Nástup možný od: 01. 07. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz