GARANČNÍ TECHNIK/-ČKA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( GARANČNÍ TECHNIK/-ČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned,
- Náplň práce: zpracování garančních protokolů v systému Saga/Elsa, komunikace s klienty a spolupráce s importérem, fakturace zakázek, spolupráce se servisním technikem a dílnou při řešení zakázek, běžná administrativa
Požadavky: SŠ technického směru, praxe v oboru, odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa, komunikační dovednosti a příjemné vystupování, aktivní přístup, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, čisté, nové a nejmodernější pracovní prostředí,
nadprůměrné a spravedlivé finanční ohodnocení, pracovní poměr na dobu neurčitou
zaměstnanecké výhody a benefity, kvalitní systém školení importéra, možnost profesního rozvoje
přístup k novým technologiím a technickému vybavení, přátelskou a pozitivní atmosféru ve firmě
spoustu společných akcí, vstupenek a aktivit
- Životopisy zasílejte na e-mail: job@autocentrum.cz
Volné místo garanční technik/-čka pro lokalitu Hradec Králové.