Stolař - Truhlář

  • Brno

Pracovní místo ( Stolař - Truhlář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Truhlářská a podlahářská firma Creative Wood Company s.r.o. hledá šikovného a zručného stoláře nebo truhláře na HPP.
V případě zájmu volejte na tel: 737 252 134 nebo zasílejte své životopisy na e-mail:
creativewoodbrno@gmail.com

Požadavky:
výuční list v oboru výhodou
praxe v oboru, vhodné pro absolventy (ochota se učit novým věcem a zdokonalovat se)
manuální zručnost
orientace ve výkresech výhodou
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
samostatnost, spolehlivost a preciznost
Náplň práce:
výroba nábytku na míru do interiérů a gastro provozoven
práce se dřevem, LTD, MDF
montování nábytku
Nabídka:
dlouhodobá spolupráce
velmi dobré platové ohodnocení dle zkušeností
jednosměnný provoz, v případě montáží individuálně
kamarádský kolektiv
férové jednání
občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování
Plat: dle zkušeností

Místo výkonu práce: Nová Zbrojovka, Lazaretní 9 - 615 00 Brno - Zábrdovice
Volné místo stolař - truhlář pro lokalitu Brno.