odborný pracovník/ce na ZŠ a MŠ Brno

  • Brno

Pracovní místo ( odborný pracovník/ce na ZŠ a MŠ Brno ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Životopisy zasílejte na e-mail adresu tomasikova@zsjihomoravske.cz
Vybraný uchazeč bude telefonicky nebo písemně osloven k dalšímu pohovoru.
Odměňování podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. (§ 5, odst. 1) - platová třída 8, plat od 15.450,- do 23.230,- Kč. Platový stupeň bude určen podle délky započitatelné praxe.
Pracovní smlouva na dobu určitou: zástup za rodičovskou dovolenou
Požadujeme trestní bezúhonnost, komunikativnost, flexibilitu, důslednost, odpovědnost, dobrou organizaci práce, příjemné vystupování.
výborná znalost psaní na PC (psaní všemi deseti)
aktivní znalost MS Windows, MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
komplexní zajišťování spisové služby elektronicky, zajišťování doručování a provádění úkonů prostřednictvím datové schránky
koordinace sekretářských, administrativně-technických prací
vyřizování věcí ve správním řízení s velkým počtem účastníků
znalost práce s webovými aplikacemi
znalost předarchivní péče o dokumenty
zajišťování inventarizace majetku a závazků
Volné místo odborný pracovník/ce na zš a mš brno pro lokalitu Brno.