Obchodní referent/ka

  • Děčín

Pracovní místo ( Obchodní referent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Lázeňská č.p. 479/15, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Pro naší zavedenou pobočku v Děčíně hledáme vhodného kolegu, který posílí naše obchodní oddělení, a to na pozici Obchodního referenta/ky. NÁPLŇ PRÁCE - péče o stávající klienty, servis, zpracování hypotečních úvěrů, zpracovávání nabídek, příprava podkladů, administrativa, komunikace atd.
POŽADUJEME - minimálně středoškolské vzdělání, skvělé komunikační schopnosti, příjemné vystupování, aktivní přístup, pokročilá uživatelská znalost PC (Word, Excel, Power Point), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk B
NABÍZÍME - zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity, zaškolení, profesní růst, prostor pro uplatnění kreativity, profesní růst

Kontakt: Martina Postlová, e-mail: martina.postlova-cmss@outlook.com
Volné místo obchodní referent/ka pro lokalitu Děčín.