Referent/referentka oddělení Hospodaření s majetkem odboru Odloučené pracoviště

Pracovní místo ( Referent/referentka oddělení Hospodaření s majetkem odboru Odloučené pracoviště ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

požadavky na uchazeče:
střední vzdělání s maturitní zkouškou, obor ekonomický nebo stavební výhodou
zkušenosti se správou majetku a znalost zákona č. 219/2000 Sb. a ostatních právních předpisů v předmětné oblasti výhodou
praxe ve státní správě či na obdobné pozici výhodou
samostatnost, spolehlivost, komunikační schopnosti, pečlivost, odolnost vůči stresu a ochota přijímat nové úkoly
znalost práce s PC (MS Office, Internet, ASPI)
státní občanství ČR, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o Evropském hospodářském prostoru
trestní bezúhonnost
splnění podmínek ustanovení § 17 odst. 2 a odst. 3 zákona č. 201/2002 Sb.
charakteristika pracovního místa:
zajišťování správy majetku státu, jeho nabývání, uchovávání, prodeje a jiných forem dispozice v územní působnosti odloučeného pracoviště dle zákona č. 219/2000 Sb., o majetku České republiky a jejím vystupování v právních vztazích, ve znění pozdějších předpisů
Platové zařazení podle nařízení vlády č. 341/2017 Sb.
Předpokládaný nástup: od 1. ledna 2019, pracovní poměr na dobu určitou 1 roku
Místo výkonu práce: Kladno
Písemné nabídky se strukturovaným životopisem, podrobným popisem praxe a motivačním dopisem zasílejte do 23. listopadu 2018 na na e-mail: ruzena.sakarova@uzsvm.cz
předmět e-mailu: VŘ referent HM OP Kladno