Lékař

  • Třeboň

Pracovní místo ( Lékař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
provádí vyšetření klientů se stanovením léčebného plánu, řádnou preskripci vhodné balneologické i cílené pohybové terapie.
Požadujeme:
ukončený základní kmen,
základní znalost NJ,
schopnost práce na PC,
příjemné jednání a vystupování,
spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost,
trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.
Nabízíme:
zázemí stabilní společnosti, příjemné pracovní prostředí,
zajímavou práci, možnost seberealizace,
atraktivní finanční ohodnocení,
pro lékaře s bydlištěm mimo Třeboň možnost ubytování,
5 týdnů dovolené, 4 dny zdravotního volna,
odborné vzdělávání,
mobilní telefon,
pestrý sociální program – např. zaměstnanecké stravování za atraktivní cenu, příspěvek k penzijnímu připojištění ve výši Kč 500,- měsíčně, vouchery v hodnotě Kč 1 500,- na nákup potřeb v rámci preventivní zdravotní péče, zvýhodněný vstup do wellnesscentra, výhody spojené s poskytnutím karty Sphere Card, odměny u příležitosti pracovního výročí.
Volné místo lékař pro lokalitu Třeboň.