JavaScript backend vývojář

  • Brno

Pracovní místo ( JavaScript backend vývojář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem

Náplň práce, jež Vás bude bavit:
- Agilní vývoj zcela nového inovativního produktu
- Tvorba distribuovatelné aplikace pro celý svět
- Úzká vazba na moderní HW
- Spolupráce s dalšími členy vývojového týmu, experty a konzultanty
- Prostor pro vlastní inovace a široké uplatnění zkušeností

Co je pro nás důležité:
- Ukončené nebo i probíhající VŠ vzdělání v oblasti IT
- Výbornou znalost JavaScriptu
- Zkušenosti s node.js
- Schopnost pracovat samostatně, zodpovědně a mít proaktivní přístup
- Vzájemná důvěra a spolehlivost
- Znalost AJ na komunikativní úrovni
- Seberealizaci a rozvoj ve firmě, kde práce dává smysl, jasné výsledky a přínosy
- Vliv na další směřování firmy a podíl na jejím globálním úspěchu
- Zkušené kolegy, od kterých se budete moci hodně naučit a akcelerovat vaši kariéru
- Menší tým s širokým záběrem technologií, zkušeností postupů a vysokou mírou autonomie
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Férovou mzdu dle pracovních zkušeností a bonusy podle výsledků
- Flexibilní pracovní doba v příjemném pracovním prostředí v centru Brna a možnosti práce na dálku
- Odborné vzdělávání
- Benefity formou různých příspěvků
- Firemní večírky, grilovačky, sport, výlety a akce za hranice všedních dní
- Nástup možný ihned
Volné místo javascript backend vývojář pro lokalitu Brno.