PRACOVNÍK/-PRACOVNICE V NÍZKOPRAHOVÉM KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ V JIČÍNĚ

  • Jičín

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-PRACOVNICE V NÍZKOPRAHOVÉM KLUBU PRO DĚTI A MLÁDEŽ V JIČÍNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- Adresa zaměstnání: Na Jihu 553, Jičín 506 01
V případě zájmu zašlete profesní životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu:
vedouci.nzdm@charitajicin.cz
Vaše nabídky zasílejte průběžně.
Požadujeme po Vás:
- min. SŠ vzdělání
- komunikativnost
- schopnost samostatné práce
- ochota učit se novým věcem a dále se vzdělávat

Koho hledáme:
- Komunikativního člověka se schopností samostatné práce s dětmi a dospívajícími.
- Člověka, který si nebude brát osobně, když si ho dospívající budou testovat.
- Budoucího kolegu/kolegyni, kteří budou laskaví k nezvladatelným puberťákům, ale kteří se dokáží jasně vymezit a udržet si hranice své a hranice sociální služby.
- Člověka schopného samostatné práce.
- Člověka ochotného učit se novým věcem a dále se vzdělávat.

Co nabízíme:
- Smlouvu na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Průměrnou mzdu po zaškolení až 24 000 Kč
- Možnost nástupu do zaměstnání prosinec 2018 nebo po domluvě

Zaměstnanecké benefity:
- Možnost dalšího vzdělávání
- Supervize
- Dovolená v délce 25 dní v roce
- Sick days
- Služební telefon
Volné místo pracovník/-pracovnice v nízkoprahovém klubu pro děti a mládež v jičíně pro lokalitu Jičín.