Vedoucí Oddělení vnitřního informačního systému

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Vedoucí Oddělení vnitřního informačního systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je:
řízení činnosti Oddělení vnitřního informačního systému odboru Kancelář starosty
odpovědnost za správu a rozvoj informačních a komunikačních systémů města Valašské Meziříčí včetně přípravy rozpočtu a uživatelské podpory
rozhodování o odborných otázkách v působnosti oddělení
Požadavky Města Valašské Meziříčí pro vznik pracovního poměru:
- ukončené vysokoškolské vzdělání, zaměření na informační a komunikační technologie výhodou
- znalost správy informačních a komunikačních systémů a technologií v organizaci
- znalost administrace operačních systémů osobních počítačů
- znalost administrace databázových systémů výhodou (Oracle, MS SQL)
- praxe v poskytování uživatelské podpory SW aplikací výhodou
- praxe ve veřejné správě výhodou
- zkušenosti s vedením týmu výhodou
- orientace v právních předpisech, vždy ve znění pozdějších předpisů, zejména:
Zákon č. 111/2009 Sb., o základních registrech
Zákon č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích
Zákon č. 300/2008 Sb., o elektronických úkonech a autorizované konverzi dokumentů
Zákon č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy
Zákon č. 499/2004 Sb., o archivnictví a spisové službě
Zákon č. 297/2016 Sb., o službách vytvářejících důvěru pro elektronické transakce
Nařízení EP a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
- nástup od 1. 3. 2019 nebo po dohodě
Nabízíme:
pět týdnů dovolené
příspěvek na penzijní připojištění
příspěvky na stravování
jazykové, odborné a osobnostně-rozvojové vzdělávání, apod.
Pl