Konzultant/ka sociálního pojištění

  • Šumperk

Pracovní místo ( Konzultant/ka sociálního pojištění ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: vymáhání složitých případů pohledávek, výkon soudního a správního rozhodnutí, zřizování zástavních práv, přihlášky pohledávek do dražeb a dědických řízení, zastupování OSSZ v případech soudních jednání, konzultace složitých případů sociálního pojištění příp.trestního řízení a správního řízení atd.

Požadujeme:
- Vysokoškolské vzdělání: magisterský, příp. bakalářský studijní program
- Výhodou jsou praktické zkušenosti využitelné pro danou pracovní pozici, právní vzdělání
- Znalost práce s PC

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za zaměstnance uvolněného pro výkon veřejné funkce); tj. smlouva bude prodloužena
- platové zařazení v 11. platové třídě podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., v platném znění, plat bude vyšší - konkrétní částky budou známy po změně nařízení vlády
- vhodné pro absolventy právnické fakulty
Výhody: indispoziční volno, stravenky.
Pracovní doba priužná (pevná a volitelná část).
Žádosti o zaměstnání a životopisy lze zasílat na adresu OSSZ Šumperk, nebo podat osobně na podatelnu OSSZ Šumperk do 30.11.2018. Výjimečně lze na posta.su@cssz.cz.
Volné místo konzultant/ka sociálního pojištění pro lokalitu Šumperk.