provozní elektrikář

  • Louny

Pracovní místo ( provozní elektrikář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: průmyslová zóna Triangle
Pracovní náplň: Provádění odborných prací na vyhrazeném elektrickém zařízení a hromosvodech
Práce při zjišťování a odstraňování závad
Kontroly, revize a opravy elektrického ručního nářadí a spotřebičů. Obsluha energetických zařízení
Nabízíme: Zázemí silné nadnárodní společnosti
Jistotu a stabilitu velké firmy. Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy. Možnost dalšího profesního vzdělávání Požadujeme:Vyučen nebo SŠ - obor elektro
Vyhláška 50/78 Sb. - minimálně paragraf 6
Řidičský průkaz skupiny B
Práce na PC výhodou
Praktické myšlení, samostatnost, preciznost a přesnost, schopnost přijmout odpovědnost
Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, příspěvek na penzijní připojištění,
nástup možný ihned, po roce doba neurčitá
uvedena nástupní mzda, po zapracování možnost navýšení
kontakt:tel.: 417808396, e-mail: dagmar.machova@svck.cz
Volné místo provozní elektrikář pro lokalitu Louny.