účetní

  • Cítoliby

Pracovní místo ( účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
Co ti můžeme nabídnout?
nástup možný LEDEN 2019 (od 2.1.2019)
pracovní doba od 7:00 do 15:30 hodin (nebo dle dohody)
motivující mzdu při nástupu dle zkušeností
navýšení mzdy po zkušební době a každoročně navyšování odměny za práci
půlroční bonusy (13. a 14. plat)
příjemné a čisté pracovní prostředí
dlouhodobou jistotu pracovního místa
zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti s možností dalšího vzdělávání a odborného růstu
práci v regionu Louny
Co od tebe očekáváme? Jaké znalosti hledáme? Co bys měl umět?
znalost účetnictví (minimálně teoretická)
pracovní příležitost vhodná pro absolventy
pečlivost, zodpovědnost
aktivní a pohotový přístup k řešení
týmový přístup k práci
flexibilitu co do pracovní náplně
znalost AJ (lze zlepšit ve firemních jazykových kurzech zdarma)
Co budeš dělat? Za co budeš odpovědný? skladové hospodářství - měsíční kontrola druhu pohybů na příjemkách a výdejkách, jejich oprava a kontrola účtování, ocenění reprodukční pořizovací cenou v odpovídajících případech, kontrola souladu skladové evidence a účetnictví
rozúčtování obědů, stravenek, benefitních poukázek, soukromých jízd a dalších srážek
účtování platebných výměrů z Celního úřadu, příslušných faktur ze třetích zemí a příslušných faktur za dopravu
párování faktur za dopravu s vydanými fakturami a jejich zaúčtování
evidence drobného hmotného majetku
úprava ocenění zásob vlastní výroby v příjemkách dle kalkulací
účtování bankovních výpisů a s tím související zajištění informací o obdržených platbách
účtování dokladů a kontrola pohybů na VISA k