SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/NICE ODBORNÉHO SOCIÁLNÍHO PORADENSTVÍ

  • Opava

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/NICE ODBORNÉHO SOCIÁLNÍHO PORADENSTVÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Koňařík Bakošová Beáta PhDr., tel.: 739 404 544 , e-mail: poradna@animaviva.cz. Profesní životopis a motivační dopis zašlete nejpozději 31.12.2018 na emailovou adresu: poradna@animaviva.cz.
Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole budou v první polovině ledna 2019 vybraní a osloveni pouze ti zájemci, kteří splňují požadované kritéria zaměstnavatele. Vybraní zájemci budou následně pozvání k výběrovému řízení, které se uskuteční v druhé polovině ledna 2019.
Požadujeme: min. magisterské vzdělání v oborech uvedených v § 110 odst. b) zákona č. 108/2006 Sb., v platném znění, odbornou praxi min. 5 let, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost, psychickou odolnost, aktivní, pečlivý a zodpovědný přístup k práci a komunikační dovednosti, vlídný, empatický a trpělivý přístup k cílové skupině, schopnost individuální práce s jednotlivcem i práce se skupinou, ukončený nebo započatý psychoterapeutický výcvik výhodou.
Pracoviště: Sušilova 1, Opava, nástup dle dohody. Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Volné místo sociální pracovník/nice odborného sociálního poradenství pro lokalitu Opava.