GAP LEADER

  • Písek

Pracovní místo ( GAP LEADER ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

CIZ
Náplň práce:
Zodpovídá za dodržování všech zásad bezpečnosti a ochrany životního prostředí
Vede tým lidí, řídí a organizuje práci výrobní směny, kontrolu 5S
Vytváří zprávy o produktivitě a kvalitě výroby, sledování indikátorů
Plní množstevní a kvalitativní požadavky dle přání zákazníka
Školí operátory v pracovních postupech a nahrazuje operátory v případě jejich absence
Odstraňuje chyby a abnormality chodu strojů
Požadujeme:
Zkušenosti s ovládání robotů a strojů;
Organizační schopnosti a logické myšlení, komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita
Zkušenosti s vedením týmu výhodou
Nabízíme:
příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu, odměna za doporučení zaměstnance 12000Kč, zázemí stabilní mezinárodní společnosti, náborový příspěvek 8000Kč, Cafeterie
První kontakt: pí. Nejedlá Renáta tel. 725 610 775, email: renata.nejedla@faurecia.com
NEJLÉPE SI PŘEDEM DOMLUVIT SCHŮZKU.
Volné místo gap leader pro lokalitu Písek.