ASISTENTKA obchodního oddělení

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENTKA obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kompletace nabídky dle zadávací dokumentace
- zajištění dokladové části nabídek
- související administrativní činnosti
Požadujeme:
- minimálně SŠ vzdělání, stavebního směru výhodou
- praxe na pozici obchodního přípraváře / rozpočtáře není podmínkou, absolvent vítán
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- uživatelská znalost práce na PC, výhodou znalost SW ASPE, KROS, IPOS apod.
- zodpovědnost, důslednost, loajalitu
Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti
- profesní rozvoj, další vzdělávání
- zaměstnanecké benefity: týden volna navíc, příspěvek na životní pojištění, na doplňkové penzijní připojištění, stravenky,
V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky či e-mailem, kontaktní osoba: Bůžek Milan Mgr., tel.: 495 842 216, e-mail: milan.buzek@msilnice.cz
Volné místo asistentka obchodního oddělení pro lokalitu Hradec Králové.