Asistentka obchodního oddělení

  • Třeboň

Pracovní místo ( Asistentka obchodního oddělení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
• Příprava podkladů pro podání nabídek ve výběrovém řízení.
• Celková kompletace nabídek.
• Činnosti vedoucí k uzavírání smluv.
• Zadávání dat do informačního systému.
• Zajištění reklamačního procesu.
• Administrativní podpora úseku.
Požadavky na pozici:
• SŠ stavební, obchodní nebo ekonomické zaměření.
• Znalost MS Office na pokročilé úrovni.
• Samostatnost a zodpovědnost.
• Komunikační a organizační schopnosti.
• Minimální praxe 2 roky v administrativě.
Nabízíme:
• Dobré mzdové ohodnocení dle dosavadní praxe a zkušeností.
• Motivační systém odměňování.
• Benefity – dovolená 25 dní, stravenky ve výši 90 Kč, příspěvek na životní pojištění, aj.
• Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
• Pracoviště v Třeboni, nástup možný ihned či dle dohody.
Volné místo asistentka obchodního oddělení pro lokalitu Třeboň.