Nákupčí

  • Krupka

Pracovní místo ( Nákupčí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POPIS PRÁCE
Účast na nových projektech nákupního oddělení
Vyhledávání nových dodavatelů (převážně v Turecku) a technologií a vyjednávání s nimi
Odpovědnost za svěřená KPI
Průběžné vyhledávání dalších ekonomických řešení, sledování tržních trendů
Nákup a forecasting klíčového výrobního materiálu
Implementace interních a externích auditů oddělením logistiky
Reportování manažeru logistiky
POŽADAVKY NA POZICI
Min středoškolské vzdělání (vhodné i pro absolventy), ale zkušenosti s nákupem velkou výhodou
Pokročilá znalost AJ a turečtiny (rodilý mluvčí)
Dobré komunikační, vyjednávací a analytické znalosti
Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
Flexibilita, ochota cestovat, přesnost, stresuodolnost, týmový hráč, pozitivní osobnost
NABÍZÍME
Zázemí dynamické nizozemské společnosti, 5 týdnů dovolené, Stravenky, flexi poukázky
Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění, 13. plat, náborový příspěvek 10 000 Kč, příspěvek na dopravu do 2 000 Kč, občerstvení na pracovišti zdarma
Moderní pracovní prostředí, kurzy a školení
Hlásit se e-mailem
Volné místo nákupčí pro lokalitu Krupka.