směnný mistr v potravinářském provozu

  • Veselí nad Lužnicí

Pracovní místo ( směnný mistr v potravinářském provozu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce směnného mistra je hlavně organizace práce ve směnném provozu, má na starosti zabezpečení své směny, organizace práce svých podřízených, je zodpovědný za technologické procesy výroby, vede evidenci výrobních dokumentů a dodržuje výrobní plány
Požadujeme povědomí a přehled o výrobě v potravinářském provozu, vzdělání nejlépe potravinářského směru, uživatelská znalost MS Office nutná (zejména Excel), řidičské oprávnění sk. B, komunikační a organizační vlastnosti, znalost systému SAP výhodou
Nabízíme zaměstnání v silné nadnárodní společnosti - práce na HPP, podílení se na výrobě vod a limonád pro největší řetězce v ČR i zahraničí, motivační finanční ohodnocení, 5 týdnů dovolené, dvanáctihodinové směny, příspěvek na stravování formou stravenek, s dobou neurčitou příspěvek na penzijní připojištění, jiné motivační bonusy.
Kontakt telefonicky, e-mailem.
Volné místo směnný mistr v potravinářském provozu pro lokalitu Veselí nad Lužnicí.