Technolog/technoložka výroby nábytku

  • Moravany

Pracovní místo ( Technolog/technoložka výroby nábytku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce Pardubice.
Požadujeme:
- praxe na podobné pozici min. 2 roky nebo vzdělání a praxi ve výrobě nábytku (příležitost kariérního růstu) nebo SŠ/VŠ technického směru (obor nábytkářství nebo interiérový design),znalost práce v programech bSolid nebo TurboCAD výhodou, praxe programování CNC strojů výhodou, dobrá znalost práce na PC (word,excel),řidičský průkaz skupiny B, samostatnost, pečlivost
Náplň práce:
- zpracování a příprava zakázek do výroby, programování nábytku ke zpracování na CNC strojích, plánování technologických postupů, možnost vyvíjení vlastních modelů nábytku
Nabízíme:
- zajímavou pracovní náplň, zázemí stabilní a dlouhodobě se rozvíjející společnosti, velmi dobré platové ohodnocení s motivační složkou, práce v příjemném prostředí a podpora zkušeného a vstřícného kolektivu
Zaměstnanecké výhody: stravenky a jiné firemní benefity
První kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně dle dohody.
Volné místo technolog/technoložka výroby nábytku pro lokalitu Moravany.