Supervizor – směnový mistr

  • Mladá Boleslav

Pracovní místo ( Supervizor – směnový mistr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Bezděčín č.p. 125
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: e-mail: tereza.k@gpqm.com

Náplň práce:
- organizace každodenního fungování úseku
- plánování kontrol a organizace členů týmu
- školení členů týmu, jejich hodnocení
- zajišťování požadované administrativní činnosti – včasnost, úplnost a správnost předávané dokumentace
- fyzicky nenáročná práce

Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- organizační a motivační schopnosti
- flexibilita, dynamičnost, odolnost vůči stresu
- praxe v oblasti kontroly kvality v automobilovém průmyslu podmínkou

Nabízíme:
- stabilní práci v dynamicky prosperující společnosti
- velmi zajímavý kariérní růst
- pohyblivá složka mzdy 10 CZK/hod
- možnost získat zkušensoti na projektech u top firem v automobilovém průmyslu
- stravenky, nadstandardní příplatky
- příspěvek na dopravu dle dojezdové vzdálenosti, příspěvek na penzijní pojištění (po 3 letech u firmy)

Zaměstnanecké výhody:
80 Kč stravenka/směna, přípatky: So 33%, Ne 50%, Noční 15%, Přesčas 25%, Svátek 100%
Volné místo supervizor – směnový mistr pro lokalitu Mladá Boleslav.