Sociální pracovník/ce pro agendu příspěvku na péči v odd. státní sociální podpor

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce pro agendu příspěvku na péči v odd. státní sociální podpor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/CE PRO AGENDU PŘÍSPĚVKU NA PÉČI V ODDĚLENÍ STÁTNÍ SOCIÁLNÍ PODPORY, DÁVEK PĚSTOUNSKÉ PÉČE, PŘÍSPĚVKU NA PÉČI A DÁVEK OZP

Pracovní podmínky:
Pracovní poměr na dobu určitou, zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou případně jinou omluvenou nepřítomnost státní zaměstnankyně.
Předpokládaným dnem nástupu do pracovního poměru je 1. 1. 2019, příp. dle dohody.
Platové zařazení do 10. platové třídy v souladu s platnými právními předpisy.
Místo výkonu práce: Jablonec nad Nisou

Hlavní popis činnosti:
Vedení řízení o žádosti o poskytnutí příspěvku na péči.
Práce se žadateli v nepříznivé životní situaci.
Sociální šetření v přirozeném prostředí žadatele.
Rozhodování o dávkách příspěvek na péči.
Komunikace s dalšími subjekty ve věci příspěvku na péči a situace žadatele.
Kontrola využívání příspěvku na péči.

Kvalifikační a další požadavky:
Vzdělání dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, minimálně vyšší odborné vzdělání.
Výhodou znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, orientace v zákoně č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
Velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC - MS Office.
Schopnost sociálního kontaktu a komunikace, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v zátěži, dobrý zdravotní stav.
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič, dobrá znalost českého jazyka.
Samostatnost, spolehlivost, pečlivost a iniciativa, svéprávnost a občanská bezúhonnost.

Zájemce o uvedenou pozici zašle elektronicky (e-mailem) motivační dopis, strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání nejpozději do 23. 11. 2018, včetně na e-ma