OBCHODNÍ MANAŽER/KA

  • Liberec

Pracovní místo ( OBCHODNÍ MANAŽER/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis pozice:
vyhledávání a získávání nových zákazníků
péče o klíčové zákazníky firmy
plnění obchodního plánu
tvorba cenových nabídek
zpracování cenových kalkulací
prezentace společnosti ve vhodných médiích
analýza trhu (konkurenční prostředí)
kontrola práce disponentů logistiky
Požadavky:
SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
praxe v oboru min. 2 roky
praxe v automotive výhodou
komunikativní znalost anglického jazyka
vyjednávací, komunikační a prezentační dovednosti
pokročilá znalost MS Office
Nabízíme:
nástup ihned
zajímavé platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
roční odměna až ve výši 3x měsíčního platu
služební automobil i na soukromé účely
stravenky 80,- Kč/den
5 týdnů dovolené
jazykové vzdělávání
možnost čerpání benefitů v rámci sociálního fondu
pružná pracovní doba
Životopisy prosím zasílejte na adresu: pavla.mikezova@matador-czech.cz
Volné místo obchodní manažer/ka pro lokalitu Liberec.