PRACOVNÍK/-ICE PRO RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/-ICE PRO RUČNÍ MYTÍ VOZIDEL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jednosměnný provoz
- Náplň práce: obsluha myčky pro ruční mytí vozidel, ruční mytí a čištění interiéru a exteriéru vozidel
- Požadujeme: zodpovědný přístup k přidělené práci, pečlivost, samostatnost, spolehlivost, řidičský průkaz skupiny B
- Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, 4 týdny dovolené.
- V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mailem: katerina.vaclavova@olfincarpalace.cz
Volné místo pracovník/-ice pro ruční mytí vozidel pro lokalitu Hradec Králové.