Pomocná síla na úklidy na restauraci + výpomoc v kuchyni

  • Žďár nad Sázavou

Pracovní místo ( Pomocná síla na úklidy na restauraci + výpomoc v kuchyni ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POMOCNÁ SÍLA NA ÚKLIDY NA RESTAURACI + VÝPOMOC V KUCHYNI
Po dohodě by se chodilo:
1 volné pracovní místo - turnusové směny (zkrácený PP) a to (1.týden - po, út, pá, so ne), (2.týden st, čt) - víkend jednou za 14 dní
Požadujeme: smysl pro pořádek a čistotu, aktivní pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, loajalitu
Nabízíme: jistotu dlouhodobého zaměstnání, příjemné pracovní prostředí, firemní výhody (stravování, vzdělávání), motivující mzdové ohodnocení
Více informací osobně na provozovně u p. Honkové nebo na tel.: 603 281 342
Pouze Žďár nad Sázavou a blízké okolí.
Životopisy zasílejte na info@uchalupy.cz
Volné místo pomocná síla na úklidy na restauraci + výpomoc v kuchyni pro lokalitu Žďár nad Sázavou.