Elektro údržbář

  • Velká Bíteš

Pracovní místo ( Elektro údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Zajišťování provozuschopnosti a vyhovujícího technického stavu budovy a svěřeného objektu
Provádění preventivní údržby a revizí výrobních a technologických zařízení
Zapojení se při výkonu odborných prohlídek a revizí a spolupráce při odstraňování zjištěných poruch a nedostatků
Opravování a vyměňování poškozených částí budovy, drobné elektrotechnické zásahy a montáže na strojním vybavení
Nastavování technických parametrů a specifikací používaných přístrojů a zařízení
Optimalizace chodu výroby, navrhování výměn a inovace jednotlivých používaných přístrojů a zařízení
Spolupráce s externími dodavateli a komunikace se smluvními servisy
Reportování nadřízenému
Požadujeme:
Zkušenosti s elektro a strojní údržbou
Vyhláška č. 50/1978 Sb., manuální zručnost
Znalost elektrických strojů a zařízení
Práci v 2-směnném provozu (pondělí - pátek)
Samostatnost a iniciativní přístup k práci
Flexibilitu
Anglický jazyk výhodou
Nabízíme:
Zázemí stabilní a dynamické společnosti s tradicí
Stálou mzdu s motivační složkou a dalšími příplatky
Možnost osobního růstu a rozvoje
Práci v přátelském kolektivu
Stravenky, týden dovolené navíc, občerstvení na pracovišti, jazykové kurzy
Náborový příspěvek ve výši 20.000 Kč.
Nástup ihned nebo dle dohody
V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete prosím Váš životopis na email: petra_hrosovska@steris.com.
Volné místo elektro údržbář pro lokalitu Velká Bíteš.