pracovník/pracovnice nízkoprahového denního centra na DPP

  • Brno

Pracovní místo ( pracovník/pracovnice nízkoprahového denního centra na DPP ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ARMÁDA SPÁSY V ČESKÉ REPUBLICE, z.s.
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela
Mlýnská 25, 602 00 Brno
hledá vhodného kandidáta na pozici
pracovník nízkoprahového denního centra na DPP (s možností práce na HPP v r. 2019)

Požadujeme:
zralou osobnost, organizační a komunikační dovednosti, znalost základů práce na PC, čistý trestní rejstřík, respektování křesťanských principů práce Armády spásy.

Náplň práce:
podpora osob ohrožených sociálním vyloučením v rámci Nočního krizového centra.

Pracoviště:
Centrum sociálních služeb Josefa Korbela, Mlýnská 25, Brno

Nástupní mzda:
83 Kč/hod.

Pracovní podmínky:
Práce na DPP, prosinec - únor (v případě chladného počasí i březen)
Pracovní doba 08:00 - 16:30

Předpokládaný nástup:
1. 12. 2018

Strukturovaný životopis s motivačním dopisem zasílejte elektronicky na e-mailovou adresu: jana_bercikova@armadaspasy.cz a v kopii na ivan_borek@czh.salvationarmy.org Uzávěrka přihlášek do výběrového řízení: 23.11.2018

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne ve II. polovině listopadu 2018 v Centru sociálních služeb Josefa Korbela na Mlýnské 25.

Bližší informace o náplni práce poskytne vedoucí přímé práce ambulantních a terénních služeb Mgr. et Mgr. Jana Berčíková, DiS. Dotazy prosíme e-mailem: jana_bercikova@armadaspasy.cz

(Zasláním údajů o své osobě souhlasíte s jejich uchováním po dobu trvání výběrového řízení. Poté budou skartovány.)
Volné místo pracovník/pracovnice nízkoprahového denního centra na dpp pro lokalitu Brno.