Specialista pro výběry

  • Brno

Pracovní místo ( Specialista pro výběry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem.

Detailní popis pozice:
* Aktivní telefonický kontakt a řízení procesu vymáhání pohledávek se stávajícími zákazníky v prodlení se splátkami.
* Pravidelný telefonický kontakt se zákazníky s cílem uzavřít dohody o splátkách.
* Provádění záznamů o jednotlivých telefonátech a dohodách v informačním systému. * Kontrola plateb dle dohodnutých platebních kalendářů u zákazníků v prodlení.
* Zajištění běžné administrativy spojené s pohledávkami.

Požadujeme
* Máš zkušenost s telefonickou komunikací se zákazníky.
* Pochlubíš se min. maturitním vysvědčením bez specifikace oboru.
* V práci je pro Tebe číslo jedna zákazník a jeho potřeby; baví Tě komunikovat s lidmi.
* Jsi nadšenec a do práce chceš chodit s úsměvem; dokážeš s námi táhnout za jeden provaz a nebojíš se zodpovědnosti.

Zaměstnanecké výhody:

flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené, sick days, čaj a kávu v kanceláři, stravenky….
Volné místo specialista pro výběry pro lokalitu Brno.