REFERENT/-KA SPRÁVNÍHO ODBORU MĚSTSKÉHO ÚŘADU NOVÁ PAKA - AGENDA DOPRAVNÍCH PŘES

  • Nová Paka

Pracovní místo ( REFERENT/-KA SPRÁVNÍHO ODBORU MĚSTSKÉHO ÚŘADU NOVÁ PAKA - AGENDA DOPRAVNÍCH PŘES ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

REFERENT/-KA SPRÁVNÍHO ODBORU MĚSTSKÉHO ÚŘADU NOVÁ PAKA - AGENDA DOPRAVNÍCH PŘESTUPKŮ
Bližší informace mohou uchazeči získat u tajemníka MěÚ Nová Paka, tel. 493 760 180, e-mail: tajemnik@munovapaka.cz, nebo u vedoucí správního oboru, tel 493 760 110, e-mail: nadvornikova@munovapaka.cz.

Město Nová Paka
dle zákona č. 312/2002 Sb. o úřednících územních samosprávných celků a změně některých zákonů, v platném znění (dále jen zákon č. 312/2002 Sb.) vyhlašuje
výběrové řízení

na pracovní místo: samostatný odborný referent na úseku projednávání dopravních přestupků
Místo výkonu práce: správní obvod města Nová Paka s rozšířenou působností
Doba trvání pracovního poměru: na dobu neurčitou
Předpokládaný nástup: 1.12.2018 nebo po dohodě i později

I. Základní předpoklady uchazečů:
a) státní občanství ČR, popř. cizí státní příslušník s trvalým pobytem v České republice
b) způsobilost k právním úkonům
c) bezúhonnost
d) znalost jednacího jazyka

II. Kvalifikační požadavky:
vzdělání v magisterském studijním programu v oboru právo (popř. s termínem dokončení nejpozději do 30. 6. 2022)
nebo vysokoškolské vzdělání min. v bakalářském studijním programu v jiné oblasti (popř. s termínem dokončení nejpozději do 30. 6. 2022), s následným prokázáním odborné způsobilosti zkouškou,
nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou při splnění ustanovení § 112 zákona č. 250/2016 Sb., o odpovědnosti za přestupky a řízení o nich (50 let věku a 10 let praxe při projednávání přestupků)

III. Výhodou
praxe v oblasti přestupkových agend
zvláštní odborná způsobilost pro projednávání přestupků dle zákona.