VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SOCIÁLNÍCH VĚCÍ ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SOCIÁLNÍCH VĚCÍ ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE na základě přihlášky podané do
23. listopadu 2018.
Platová třída: 12

Výhodou:
Znalost zákonných norem z oblasti zákona o sociálních službách a z oblasti veřejného opatrovnictví.
Zkušenosti se zpracováním koncepčních materiálů.
Praxe ve veřejné správě na vedoucí pozici
Praxe na úseku sociálních věcí
Znalost správního řádu
Znalost legislativy upravující přestupkové řízení
Zvláštní odborná způsobilost na úseku sociální péče nebo veřejného opatrovnictví.
Organizační, koordinační a komunikační schopnosti, smysl pro detail, pečlivost a samostatnost
Uživatelská znalost práce s PC, MS Office (Excel, Word, PowerPoint)
Řidičský průkaz sk. B

Náležitosti písemné přihlášky: dle § 7 odst. 4 zákona o úřednících
jméno, příjmení a titul zájemce; datum a místo narození zájemce; státní příslušnost zájemce; místo trvalého pobytu zájemce; číslo občanského průkazu (nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana); datum a podpis zájemce

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce: dle § 7 odst. 4 zákona o úřednících
strukturovaný životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a o dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce (u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem); ověřená kopie o nejvyšším dosaženém vzdělání; další doklady, které se týkají odborné způsobilosti zájemce
v přihlášce uveďte kontakt (telefonní číslo případně email).

Místo a způsob podání přihlášky:
osobně na podatelně krajského úřadu
písemně na